Ajánlatkérés
1 órán belül megküldjük ajánlatunk!

Sales asszisztens

Pozíció megnevezése

  • A feladatra olyan, akár pályakezdő munkatársat keresünk, aki tevékenységével támogatja a sales részleg mindennapi munkáját. Leendő kollégánk képes önálló munkavégzésre, de egy csapat részeként is hatékonyan tud dolgozni.

Munkakör részletezése, feladatok

  • A sales részleg mindennapi munkájának segítése
  • Rendezvények előkészítése
  • Üzleti levelezés, ajánlatok, visszaigazolások készítése, szerződések készítése
  • Reportok, összefoglalók készítése
  • Marketing tevékenység segítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább egy idegen nyelv ismerete (angol és / vagy német)
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kiemelkedő szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Stressz tűrő, barátságos, pozitív személyiség
  • Jó együttműködési készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Igényes megjelenés

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelv ismerete
  • Szállodai szoftver ismerete (HostWare)
  • szállodai (online) marketing tevékenységgel kapcsolatos ismeretek

Érkezés:
Elutazás:
Promóciós kód:
Közösségi oldalak
Normál verzió Mobil verzió